/Files/images/foto_7/-1-638.jpg/Files/images/foto_7/2 (1).JPG

Провідною ідеєю педагогічного колективу Таранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є творчий пошук, спрямований на впровадження національних традицій, відродження української культури, звичаїв народу, утвердження патріотизму і національної гордості, виховання кращих моральних якостей людини, формування здорового способу життя.

Упродовж багатьох років накопичується досвід з проблем національно-патріотичного виховання та освіти, оскільки наш педагогічний колектив зацікавлений у вихованні справжнього громадянина української держави.

Патріотичне виховання здійснюється як на уроках та факультативних заняттях, так і під час позакласної роботи. Традиційно громадянська освіта здійснюється на уроках правознавства, я і Україна, історії. Також учні вивчають курси за вибором - громадянська освіта, вчимося бути громадянами, визначні постаті України, права людини, ми – громадяни України. Не буде помилкою сказати, що великий потенціал в плані громадянського виховання учнів несуть також такі науки, як етика, харківщинознавство, українська мова, фізичне виховання, географія та ін., які мають на меті формування громадянської свідомості учнів, активності, чіткої життєвої позиції, вміння висловлювати власну думку.

У школі організована робота творчої групи «Пошук», яка розробляє та втілює у життя проекти патріотичного спрямування. ЇЇ діяльність спрямована на розвиток педагогічної майстерності вчителів, збагачення їх досвіду. Творче кредо – «Найкращий засіб допомогти собі самому – це допомагати ще комусь». Тема, над якою працює творча група – «Громадянська освіта та виховання через проектну технологію». Мета - здійснити апробацію та введення інтерактивних технологій громадянської освіти та виховання в навчально-виховний процес.

/Files/images/foto_7/модель.png

Важливою складовою національно-патріотичного виховання є музейна робота. Учні, члени клубу "Юний широнінець" з великим задоволенням співпрацюють з Созикіною С.М., завідуючою Музеєм бойової слави гвардійців-широнінців. Вони зустрічають гостей, проводять екскурсії, засідання клубу, ведуть переписку з патріотичними клубами інших шкіл, рідними гвардійців-широнінців. Шкільний історичний музей, зареєстрований у 2013 році, має теж цікаві експозиції. Тут працюють юні екскурсоводи - учні 5-х класів.

Складовою частиною патріотичного виховання є військово-патріотичне виховання, орієнтоване на формування готовності до військової служби, як особливого виду державної служби. У школі працює військово-патріотичний гурток, в якому учні оволодівають війсково-історичною підготовкою, прикладною фізичною підготовкою, підготовкою з основ військової служби, з основ безпеки життєдіяльності.

/Files/images/foto_7/гурток.jpg/Files/images/foto_7/гурток 1.jpg

/Files/images/foto_7/img1.jpg

ПОЗАКЛАСНА РОБОТА

ТРАДИЦІЙНІ ЗАХОДИ:

- УРОКИ МУЖНОСТІ;

- ПОСВЯТА В СТАРШОКЛАСНИКИ;

- ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА;

- ПОСВЯТА В БАРВІНЧАТА;

- ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ;

- УРОКИ В МУЗЕЇ;

- ПРОВЕДЕННЯ ЕКСКУРСІЙ У ШКІЛЬНОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ ТА У МУЗЕЇ БОЙОВОЇ СЛАВИ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ;

- ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ;

- ВЕЧІР АФГАНСЬКОЇ ПІСНІ;

- ШИРОНІНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ;

- ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ;

- СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ.

КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ - 2014/2015

/Files/images/NVE00030.png /Files/images/PA310212.JPG/Files/images/foto/PB140206.JPG/Files/images/foto/PB180231.JPG

/Files/images/foto/PB250207.JPG/Files/images/foto_1/PB130204.JPG/Files/images/foto_1/PB240194.JPG/Files/images/foto_1/PB270191.JPG/Files/images/foto_1/PB280208.JPG /Files/images/foto_2/PC120275.JPG

/Files/images/foto_6/IMG_0320.JPG/Files/images/foto_6/папапапапапапркевр.jpg/Files/images/foto_7/IMG_0417.JPG/Files/images/foto_7/IMG_0565.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2061

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.