У шкільному історичному музеї з'явився новий експонат - стенд-книга про педагогічний колектив Таранівської школи від довоєнних років і до сучасності. Працювали над виготовленням експонату: Гончаренко Р.Г., Прокопчук Г.О., класні керівники 11-х класів, та учні 11-х класів (збір та опис матеріалів), Дроботова В.І., директор школи, Лещотна І.С., заступник директора з виховної роботи (дизайн стенду, розміщення матеріалів та редагування). Цей унікальний та цінний експонат подарували шкільному історичному музею учні 11-х класів, майбутні випускники - 2015.

________________________________________________________

Учні 10-х класів зібрали детальну інформацію про історію школи та вчителів-ветеранів та створили електронну презентацію та альбом «Забутими шкільними стежками», які зберігаються в шкільному історичному музеї (керівники - Гончаренко Р.Г., Прокопчук Г.О.)

/Files/images/foto/Рисунок1.png/Files/images/foto/Колект.1968ю.png

/Files/images/foto/Рисунок2бюбюбюбюбю.png/Files/images/foto/Рисунок2ююю.png

________________________________________________

З 20 по 24 жовтня у школі відбувся Тиждень пам’яті до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

У шкільному історичному музеї були проведені екскурсії "Таранівка - краплина на карті України" для учнів початкової школи, підготовлені учнями 5-х класів (класні керівники - Земляна О.В., Олійник Н.М.)

/Files/images/foto/PA220094.JPG/Files/images/foto/PA220109.JPG

/Files/images/foto/PA220118.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 279

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.