Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/foto3/1.gif

АКЦІЯ "ДОПОМОЖИ ВОЇНУ АТО"

Учительський, учнівський колективи школи та батьки вихованців стали активними учасниками балагодійної волонтерської акції "Допоможи воїну АТО". Зібрано та передано бійцям посилки-подарунки з овочами та різними продуктами. Учні написали листи захисникам країни та намалювали малюнки.

/Files/images/22/azazazazazazazaza.jpg

ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ

Учні та вчителі нашої школи взяли участь у щорічній всеукраїнській акції "За чисте довкілля". День благоустрою пройшов весело і активно. Чудовий трудовий настрій панував навколо школи, на вулицях села та у Парку Слави. Вчителі та учні упорядкували газони та квітники, братську могилу, ліквідували сміттєзвалища, висадили дерева та кущі, побілили усі дерева на території школи та Парку Слави.

/Files/images/8/DSCN2481.JPG/Files/images/8/20150424_123430.jpg/Files/images/8/DSCN2485.JPG/Files/images/8/DSCN2491.JPG/Files/images/8/DSCN2495.JPG/Files/images/8/DSCN2498.JPG/Files/images/8/DSCN2505.JPG/Files/images/8/DSCN2507.JPG/Files/images/8/DSCN2510.JPG/Files/images/8/DSCN2518.JPG

У школі проходить акція "Допоможемо бійцю АТО"

/Files/images/foto4/pUGSeRjB7CM.jpg

Наші земляки отримали привітання учнів

На минулому тижні учні Таранівської школи зібрали поробки своїми руками, малюнки, листівочки з привітаннями до Дня Святого Миколая і відправили все це воїнам, які боронять наш спокій і мир.
Пакунок з дитячими подарунками дійшов! А отримали його таранівські хлопці, які були мобілізовані на службу в Луганськ. Якою несподіванкою був телефонний дзвінок від земляків! Наші захисники виявили бажання поспілкуватися з дітьми, які готували подарунки.
Вранці 19 грудня ми мали розмову з Домненком Володимиром Вікторовичем. Скориставшись голосним зв'язком, воїн подякував дітям за подаруночки, розповів, як усі були вражені і розчулені таким привітанням з рідної землі. Діти теж подякували за спокій та безпеку, побажали здоров'я та швидкого повернення додому живими. Останні слова Володимира Вікторовича нікого не залишили байдужими: "Ростіть здоровими і щасливими. Не хвилюйтеся, все буде добре. Ми повернемось і прийдемо в гості!"
Повертайтесь, наші любі! А ми будемо вчитися на прикладі Вашої мужності та хоробрості.

/Files/images/foto3/PC120275.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2128

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.